Uitslag

 

28/05/2016 Hasselt

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin, Pascal Lecourt, Felix Croonenborghs

Noora SMITS - KC Wijnegem: 1ste dan
Sofie DERACOURT - KC Dokan: 1ste dan
Sherine DIABES - Ashi Barai: 1ste dan
Alexandre OURIAGHLI - Ashi Barai: 1ste dan
Maarten VERBOVEN - Ham: 1ste dan
Vincent VAN ESCH - SKDD Enghein: 1ste dan
Ruslan RASID - Ashi Barai: 1ste dan
Leike LANGER - ACHILLES - Yoshikata Berlijn: 1ste dan
Chris JAMMAERS - Honbu Dojo: 2de dan
Geert SEVERS - KC Wijnegem: 3de dan
Martin TIETZ - Yoshitaka Berlijn: 3de dan
Alex VRANKEN - Honbu Dojo: 4de dan
Michael MARTIN - Honbu Dojo: 4de dan

14/05/2016 Mierlo

Examinators: Shihankai

Eric VAN GEEN - KC Wijnegem: 5de dan
Guido ROELANDTS - KC Wijnegem: 5de dan
Tim HAESAERT - KC Meetjesland: 3de dan
Daisy TIMMERMANS - KC Messelbroek: 2de dan

10/10/2015 Cork

Examinators: Shihankai

Antti Kovalainen - Honbu Dojo: 5de dan
Wim DECKERS - KC Messelbroek: 1ste dan

May 2015 - Germany

Examinators: Shihankai

Felix CROONENBORGHS: 5de dan
Jef ACHTEN: 5de dan

Mei 2015 - Duitsland

Examinators: Shihankai

Felix Croonenborghs: 5de dan
Jef Achten: 5de dan

Mei 2015 - Hasselt

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin, Pascal Petrella, Pascal Lecourt

Benoit BRIESEN - Ashi Barai - Shodan
Sébastien DESCHUYTENEER - Ashi Barai - Shodan
Paul PICCART - Dokan - Shodan
Didier CLAES - Honbu Dojo - Shodan
Karel RAEMAKERS - Shotokan Kermt - Shodan
Caro TRUYERS - Shotokan Kermt - Shodan
Billie GIELEN - Shotokan Kermt - Shodan
Lore COPERMANS - Shotokan Kermt - Shodan
Frank EVERS - Wijnegem KC - Shodan
Stacy RAEMDONCK - Wijnegem KC - Shodan
Eno STEVENS - Wijnegem KC - Shodan
Onur ATES - Ashi Barai - Yondan
   

November 2013 - Belgie

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin

Julie WUYTS - Shodan

 

25-05-2013: Hasselt - Belgie

Examinators: Dirk Heene, Arie Farkash, François Vanbinst

Robrecht  GEERAERT - Honbu Dojo - Shodan
Patrick KINGET Roeselare - Shodan
Gilles WAELKENS Roeselare - Shodan
Peter MARTENS - Kermt - Nidan

Examinators: Jim Martin, Pascal Petrella, Pascal Lecourt

Oliver PAGANO - Honbu Dojo - Sandan
Hakim CHABAR - Ashi Barai - Sandan

11-05-2013: Cadiz - Spanje

Examinators: Dirk Heene, Velibor Dimitrijevic

Livia Castro: 6de Dan


05-10-2012: Glasgow - Schotland

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin

Yvette Martens - Nidan
Marina Smolders - Nidan

26-05-2012: Hasselt - Belgie

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin, Pascal Lecourt, François Van Binst

Sander Cassiers - Shodan
Dominique De Heyn - Shodan
Jens West - Shodan
Thaila Kippers - Shodan
Jaenne Terium - Shodan
Michel Van Coillie - Shodan
Sandra Trésignies - Nidan
Rudi VanBrabant - Nidan
Tom Degersem - Yondan

12-05-2012: Mullheim - Duitsland

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin

Jos Mattheus - KC Messelbroek - 5th dan

08-10-2011: Hasselt - België

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin, Velibor Dimitrijeviç

Frans Brijon - WKC - 6de dan
Nico Goor - WKC - 5de dan
Gert Ballet - KC Kermt - 5de dan

Examinators: Pascal Petrella, Michaylo Fedyk

Tom Vannederkassel - 2de dan
Tom Wille - 2de dan
Savanna Fonteijn - 1ste dan
Daisy Timmermans - 1ste dan
Joren Waumans - 1ste dan

28-05-2011: Hasselt - België

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin

Peter Volders - KC Ham - Sandan

01-10-2010: Glasgow - Schotland

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin

Jamie Derison - Honbu Dojo - Nidan
Alex Vrancken - Honbu Dojo - Sandan
Freya Geurts - Gendai - Sandan

24-06-2010: Wijnegem - België

Examinators: Dirk Heene, François Vanbinst

Alain Beliën - Shoto Karate Ham - Shodan
Kurt Beliën - Shoto Karate Ham - Shodan
Tom Claeijs - Yama Zuki (Ursul) - Shodan
Leon Remery - Budo-Fieret - Shodan 
Gunther Swerts - Shoto Karate Ham - Shodan
Hakim Chabar - Ashi Barai - Nidan
Dany Adriaens - Shoto Karate Ham - Nidan
Tom Van Achte - Shoto Karate Ham - Nidan
Ashwin Visser - Budo-Fieret - Nidan
Onur Ates - Ashi Barai - Sandan

30-05-2010: Hasselt - België

Examinators: Dirk Heene, Nico Ibscher

Liesbeth Boelen - Belg - Gendai Genk - Shodan

08-05-2010: Porto - Portugal

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin, Velibor Dimitrijevic

Mario Vanroy  - Belg - Honbu dojo Hasselt - 6de dan
Franky Dereu - Belg - Funakoshi Meetjesland - 5de dan

03-10-2009: Glasgow - Schotland

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin, assisting Tim Harte.

Yvette Martens - Belg - Honbu Dojo  Shodan
André Dérison - Belg - Honbu Dojo  Sandan
Willem Bertels - Belg - Messelbroek KC  Sandan
Antti Kovalainen - Finl - Honbu Dojo - Yondan

25-06-2009: KSK-EXAMEN Wijnegem - België

Examinators: Dirk Heene, assisting François Vanbinst

Chris De Kesel - Belg - Fuji-Yama Evergem - Shodan
Marina Smolders - Belg - Honbu Dojo - Shodan
Eveline Heyvaert - Belg - Wijnegem KC - Shodan
Geert Severs - Belg - Wijnegem KC - Nidan

30-05-2009: KSK-EXAMEN Hasselt - België

Examinators: Dirk Heene, Jim Martin, Pascal Petrella, Pascal Lecourt

Lotte Sente - Belg -  KC Kermt - Shodan
Oliver Pagano - Belg - Honbu Dojo -  Nidan

 

Belgische Karate Shotokan Academy